Spedycja krajowa i międzynarodowa, transport międzynarodowy, transport ładunków - Francepol

Zapraszamy do współpracy klientów, których interesują profesjonalne usługi spedycyjne i transportowe świadczone przez doświadczoną firmę. Ponieważ działamy w branży od 1995 roku, wiemy, jak zorganizować nawet najbardziej skomplikowane przewozy. Z powodzeniem dowozimy do celu wszelkiego rodzaju towary na trasach zarówno krajowych, jak i międzynarodowych. Bezpiecznie i na czas dostarczamy ładunki gabarytowe, sypkie, drobnicowe, specjalne i inne w każde miejsce na terenie Unii Europejskiej i Ukrainy. Z powodzeniem obsługujemy także transport całopojazdowy. Zachęcamy do zapoznania się ze świadczonymi usługami i kontaktu w celu nawiązania współpracy!

Kompleksowe usługi spedycyjno-transportowe

Kompleksowe usługi spedycyjno-transportowe

Od niemal trzech dekad naszą domeną jest przewóz ciężarowy, w ramach którego obsługujemy wszelkie rodzaje ładunków w transporcie. Dostarczamy towary w dowolnych ilościach – dysponujemy możliwościami pozwalający na szybkie przewiezienie nawet dużych ilości rzeczy. Świadczymy usługi spedycji w skali krajowej i międzynarodowej i wiemy, jak optymalnie wybierać trasy, zabezpieczyć towary, zagwarantować ich sprawny załadunek i rozładunek oraz zająć się wszelkimi innymi czynnościami związanymi z transportem. Z tego powodu możemy spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Jednym z kluczowych aspektów naszej działalności jest troska o bezpieczeństwo – usługi transportowe oraz spedycja krajowa i międzynarodowa obejmująca ładunek sypki, gabarytowy, drobnicowy, całopojazdowy lub inny musi gwarantować szybką, ale i bezpieczną dostawę. Mamy tego świadomość, dlatego dbamy o jak najlepszą ochronę towarów na każdym etapie realizacji zlecenia. Dobrze wiemy, że sposób ich rozmieszczenia i zabezpieczenia na naczepie ciężarówki mają kluczowe znaczenie z punktu widzenia bezpieczeństwa, w związku z czym przykładamy do tego aspektu szczególną wagę. Transport i spedycja międzynarodowa obejmująca ładunki każdego rodzaju to nasza specjalność, dzięki czemu możemy świadczyć usługi na rzecz wszystkich klientów bez względu na ich potrzeby oraz wymagania.

Co to jest spedycja?

W odpowiedzi na powyższe pytanie można stwierdzić, że jest to proces, który obejmuje organizację transportu ładunków od nadawcy do celu. Dlatego nasze zadanie polega na maksymalnie efektywnym zarządzaniu procedurami i zasobami, tak aby zapewnić sprawny przewóz powierzonych nam towarów sypkich, gabarytowych, całopojazdowych, drobnicowych lub innego rodzaju. W ramach usług spedycyjno-transportowych wykonujemy wszelkie niezbędne działania, które umożliwiają szybkie, bezpieczne, punktualne i zgodny z obowiązującymi przepisami prawnymi przewożenie towarów.

Spedycja krajowa i międzynarodowa

Zapewniamy kompleksowe wsparcie w transporcie międzynarodowym i krajowym niezależnie od tego, o jakie rodzaje ładunku całopojazdowego, gabarytowego, sypkiego, drobnicowego, czy jakiegokolwiek innego chodzi. W ramach współpracy odpowiadamy m.in. za dobranie odpowiednich pojazdów pod kątem określonych towarów, zajmujemy się wszelkimi formalnościami i procedurami prawnymi związanymi z ich dostarczeniem, dobieramy optymalne trasy oraz realizujemy załadunek i rozładunek.

Zapraszamy do współpracy bez względu na to, czy ma przyjąć formę jednorazowego zlecenia, czy stałej obsługi spedycyjno-transportowej. Świadczymy usługi na rzecz firm ze wszystkich branż i niezależnie od rodzaju powierzonych nam ładunków. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia wszystkich szczegółów współpracy!

Rodzaje usług spedycyjnych w firmie transportowej Francepol

Od wielu lat z sukcesami wykonujemy wszelkie rodzaje usług spedycyjnych obejmujących transport ciężarowy, w tym całopojazdowy, który polega na wykorzystaniu całego pojazdu dla zlecenia od jednego klienta. W przypadku tego typu przewozu wyłącznie od indywidualnej decyzji zamawiającego zależy, w jakim stopniu i jakimi towarami zostanie zapełniona naczepa ciężarówki, a to oznacza elastyczność i komfort usługi.

Całopojazdowe rodzaje ładunków w transporcie krajowym i międzynarodowym obejmują m.in. produkty sypkie czy gabarytowe. Polecamy tę formę spedycji przy przewozach na dużą skalę. Znajduje ona zastosowanie m.in. w rolnictwie, przemyśle czy handlu hurtowym. Zachęcamy do współpracy klientów, którzy chcą przewozić po Polsce lub dostarcząć do innych krajów UE dowolne towary, niezależnie od ich ilości oraz specyfiki.

W naszej ofercie znajduje się także transportowa spedycja międzynarodowa i krajowa obejmująca przesyłki drobnicowe. Jest ona przeznaczona dla wszystkich firm zainteresowanych punktualnym i bezpiecznym przewozem ładunków o niewielkich rozmiarach lub w małych ilościach. Podejmujemy się także transportu towarów nietypowych, które wymagają specjalnego podejścia. Dysponujemy możliwościami pozwalającymi na realizację nawet najtrudniejszych zleceń, dlatego już teraz zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy, że współpraca z nami przyniesie wiele korzyści.

Nasze usługi spedycyjno-transportowe mają charakter krajowy i międzynarodowy. Zorganizujemy szybki i bezpieczny przewóz ładunków drobnicowych, sypkich, gabarytowych lub innych do krajów Unii Europejskiej oraz na Ukrainę. Jesteśmy specjalistami w branży, którym warto okazać zaufanie!