Spedycja krajowa i międzynarodowa, transport międzynarodowy, transport ładunków - Francepol

Świadczone przez nas usługi koncentrują się na potrzebach firm, instytucji i innych podmiotów, które chcą zlecić przewóz ładunków drobnicowych lub całopojazdowych, sypkich, gabarytowych i innych. Transport i spedycja zarówno małych i lekkich, jak i dużych i ciężkich towarów to nasza specjalność od 1995 roku, bo właśnie tak długo funkcjonujemy na rynku. Dzięki temu posiadamy cenne doświadczenie i wiemy, jak realizować wszelkie rodzaje zleceń. Jesteśmy dumni, że możemy zapewnić kompleksowe i profesjonalne wsparcie przedsiębiorcom działającym w każdej branży niezależnie od tego, czy chodzi o stałą, czy jednorazową współpracę. Zachęcamy do zapoznania się z zakresem świadczonych usług transportowych i cennikiem, a także do kontaktu w celu ustalenia ich szczegółów oferty.

Bezpieczny i terminowy transport ładunków

Kładziemy nacisk przede wszystkim na jakość oferowanego transportu bez względu na jego rodzaje. Powierzając nam przewóz i spedycję ładunków, można mieć pewność:

  • bezpieczeństwa,
  • punktualności,
  • elastycznego, indywidualnego podejścia,
  • ograniczonych do minimum formalności,
  • profesjonalnej obsługi klienta.

Wszystkie rzeczy, które przewozimy w naszych ciężarówkach, są pieczołowicie zabezpieczone i ułożone na naczepie w taki sposób, aby bez żadnych szkód i w takim stanie, w jakim zostały przekazane przez klienta, dotarły we wskazane miejsce. To możliwe za sprawą wykorzystania nowoczesnego i zarazem bardzo różnorodnego taboru dostosowanego do określonego rodzaju towarów. Oferowane przez naszą firmę przewóz i spedycja ładunków sypkich, drobnicowych, gabarytowych – małych, dużych, ciężkich i lekkich – są realizowane w sposób bezpieczny również dzięki profesjonalnej i wysoko wykwalifikowanej kadrze pracowników.

Nasz zespół składa się z doświadczonych kierowców, którzy przejechali setki tysięcy kilometrów. Doskonale znają specyfikę swojej pracy i potrafią się odnaleźć na drogach całej Europy. Za organizację świadczonych przez nas usług transportowych odpowiada natomiast dział spedycji, który zajmuje się formalnościami i procedurami związanymi z przewozem wszelkiego rodzaju ładunków, jak np. całopojazdowe i drobnicowe. Dobieramy najkorzystniejsze trasy, zbieramy dokumentację, organizujemy załadunek i rozładunek – wykonujemy wszystkie czynności, dzięki którym możemy zaoferować transport na najwyższym poziomie, gwarantując przy tym atrakcyjny cennik. Dzięki temu każdy nasz klient może skupić się na swoich sprawach, mając pewność dostarczenia powierzonych nam towarów na czas i pod wskazany adres.

Kompleksowe usługi transportowe w atrakcyjnych cenach

Zdajemy sobie sprawę z tego, że klientom zależy na sprawnym dostarczaniu towarów, dlatego przykładamy szczególną wagę do punktualności. Profesjonalna spedycja w połączeniu z przewozem realizowanym przez doświadczonych kierowców to gwarancja terminowości świadczonych usług transportowych. Z kolei dzięki nowoczesnym systemom informatycznym mamy stałą kontrolę nad ładunkami powierzonymi nam przez klientów, co pozwala precyzyjnie określać przewidywany czas dostawy i w dowolnym momencie sprawdzić ich lokalizację.

Ponieważ dysponujemy nowoczesnymi naczepami ciężarowymi o bardzo różnorodnej konstrukcji, z powodzeniem obsłużymy dowolne rodzaje ładunków, oferując m.in. transport:

  • towarów sypkich, drobnicowych i gabarytowych,
  • całopojazdowy,
  • specjalny.

Wykonujemy przewóz towarów w każdych ilościach i niezależnie od ich rodzaju, dzięki czemu możemy współpracować z firmami ze wszystkich branż. Zapewniamy efektywny transport ładunków ciężkich, drobnicowych, lekkich, małych i dużych – cennik obejmujący usługi transportowe jest atrakcyjny, a ich jakość wysoka, dlatego klienci z całej Polski i innych państw Unii Europejskiej, a także z Ukrainy obdarzają nas ogromnym zaufaniem.

Sprawny transport międzynarodowy ładunków wszelkiego rodzaju - całopojazdowych, gabarytowych, sypkich

Oferujemy profesjonalne i kompleksowe usługi transportowe w ramach współpracy stałej i przy realizacji pojedynczych zleceń. Każdy ładunek całopojazdowy, gabarytowy, sypki, mały, ciężki czy lekki przewozimy w dowolne miejsce na terenie Unii Europejskiej, a także Ukrainy, gdzie docierają nasze pojazdy, obsługując tamtejszych klientów i dostarczając towary m.in. z Polski. Kursujemy od Lizbony, po Estonię; od najdalszych krańców północnej Szwecji, po greckie i bałkańskie wybrzeże. Ponieważ w ramach spedycji organizujemy załadunek i rozładunek, a także dopełniamy wszelkich formalności związanych z transportem, nasi klienci oszczędzają czas oraz pieniądze, mając pewność terminowego i bezpiecznego dostarczenia towaru.

Przedsiębiorstwa, instytucje publiczne, organizacje i inne podmioty, które chcą zlecić transport ładunków wszelkiego rodzaju, w tym drobnicowych, sypkich, całopojazdowych, gabarytowych lub innych, zapraszamy do składania zapytań ofertowych w celu poznania szczegółów i rozpoczęcia współpracy. Zapewniamy uczciwe i jasne warunki, konkurencyjny cennik, wysoką jakość, kompleksowość i profesjonalizm świadczonych usług. Gwarantujemy to wszystko niezależnie od tego, czy przewóz i spedycja obejmują ładunki sypkie, ciężkie, lekkie, małe, duże, specjalne, o nietypowych wymiarach, czy jakiekolwiek inne, które chcesz nam powierzyć.